Katolický domov studujících

domov mládeže a školní jídelna

Reference ubytovaných hostů


Svou recenzi můžete napsat také na stránkách google maps nebo na stránkách seznam firmy.

Za Vaši recenzi děkujeme.

Všechny recenze na Googlu Všechny recenze na seznamu - firmy.cz


 

 


Srdečně zdravím do Prahy. Ještě jednou děkujeme za příjemné ubytování a ochotu Vás všech, zvláště Vám dvěma paním na recepci. Děkuju i za pečlivé zabalení keramiky, vše je v pořádku... Přejeme Vám všem poklidný advent, příjemné Vánoce plné milých setkání a radostí a doufám, že zase nashledanou.

Marie P. a Marie K.


Během čtrnácti let jsme Prahu navštívili čtyřikrát a vždy jsme se zde rádi ubytovali. Je to tu moc pěkné, útulné a blízko památek. Děkujeme vám ze srdce za skvělé ubytování.

Krystýnovi, Bílovice u Uherského Hradiště


Chtěla jsem vám moc poděkovat za čas krátké dovolené, který jsme mohli strávit ve vašem domově. Moc se nám u vás líbilo krásné, čisté a příjemné prostředí a vlídný přístup všech, co o nás pečovali. Pokud se v budoucnu zase vypravíme do Prahy, velice rádi se k vám zase vrátíme.

Pavla Zámečníková, Horní Němčí


Děkuji za velmi příjemný pokoj, atmosféru ubytování, i za velmi čisté prostředí! Jste také skvěle umístěni, coby kamenem dohodil od mnoha významných památek! Rád se tu kdykoli vrátím!

Štěpán K.


Srdečně vás všechny zdravím a velmi děkuji za perfektní a laciné ubytování i velmi milé prostředí (bylo mi jako před mnoha léty u moji maminky). Byl jsem u vás již několikrát. Rád na vás myslím a těším se, že vás opět někdy uvidím a využiji vašeho pohostinství.

Jiří G.


...včera jsem u Vás jednu noc přespávala a chci Vám velmi poděkovat za nádherné prostředí, čas, který jsem mohla strávit v kapli a vůbec za pohostinství. Málokde v Praze se zůstávalo takto dobře! Snad bude v KDS volno i při dalších mých cestách do Prahy. Ještě jednou Vám děkuji a zůstávám s velkým pozdravem.

Hana L.


Dobrý deň, chcem veľmi pekne poďakovať za veľmi príjemne prijatie a pokoj, ktorý sme u Vás našli. Ešte raz veľmi ďakujem, rada by som využila Vašu pohostinnosť aj v budúcnosti.

Adriana K.