Katolický domov studujících

domov mládeže a školní jídelna

On-line rezervace

Vážení a milí hosté,

zdravíme Vás z Prahy v této nelehké době. Chtěli bychom Vás informovat, že můžete opět využít našich služeb i v době koronavirové. Pokud by se stalo, že my budeme nuceni zavřít, nebo vy nebudete moct přijet z důvodu nemoci, nezaúčtováváme storno poplatek. Řídíme se aktuálními nařízeními MZd a OHS. Do domu není dovolen vstup nemocným nebo osobám s příznaky infekční nemoci. Takové osoby nebudou ubytovány. 

Velice si vážíme, že využíváte služeb našeho hostelu, a proto se snažíme Vám pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit. Ve školním roce máme pro Vás stále v nabídce 2 pokoje v prvním patře domu, které jsou nově zrekonstruovány. Věříme, že se Vám pokoje v "cela novém kabátu" budou líbit. Nové ceny za ubytování od naleznete v Ceníku Hostelu KDS.

Od 1. 1. 2020 došlo ke změně výše poplatku z pobytu, který činí 21 Kč. Hradí ho fyzická osoba, která v obci není přoihlášená. Poplatku je osvobozeny osoba mladší 18 let, osoba nevidomá, osoba, která je držitelem ZTP/P, osoba hospitalizovaná... Více viz Zákon č. 565/1990 Sb.

Informace ke zpracování osobních údajů naleznete pod záložkou Dokumenty/GDPR.

Nově Vám nabízíme možnost platby platební kartou při příjezdu. 

Děkujeme Vám za Vaši přízeň, přejeme vše dobré. Připojujeme také modlitbu.

Těšíme se na Vás.